VWC F2 – Sweel F2

 

Nieuwe ronde, nieuwe kansen. Met een 1 – 6 winst vorige week bij TEVV, was dit keer het team compleet. Met Yvo op goal gingen Twan, Jente, Kayden, Jochem, Bram, Thies, Daphne en Wesley de strijd aan met de jongens en meisjes van Sleen. Een groot machtsverschil was meteen te zien. Binnen de minuut wist Thies te scoren.

Er werd flink druk gezet en ze hielden het veld goed klein......6 bij 6 meter ongeveer op de helft van Sweel. Jente wist 2x te scoren en Thies ging voor een heuse hattrick. Wesley wist na wat pingelen ook nog de touwen raken. Met 6-0 rusten is niet gek dus na een glaasje ranja was de 2e helft natuurlijk een makkie. Dit was echter niet het geval. Sweel had een keepers wissel en die maakte het VWC toch erg lastig. De jongens en meiden werden wat nonchalanter de 1e 5 minuten, maar hierna pakten ze de draad van het scoren toch weer op. Thies haalde nogmaals verwoestend uit, Bram kon na zijn 3e poging ook gelukkig de bal over de achterlijn krijgen en topscoorster Jente verzaakte niet en haalde haar eindscore van vandaag naar 5 doelpunten. Keeper Yvo moest zich deze wedstrijd wel geteld 1x flink uitstrekken, maar heeft met penalty schieten toch een 4-tal ballen tegen gehouden. Super gedaan meiden en jongens. 6 uit 2

 

Een genietende mama