VWC E1 – HOC E3

Zaterdag 12 maart betekende de 1e speelronde van de voorjaarscompetitie voor de boys van de E1. Met een nieuwe samenstelling t.o.v. de 1e helft van seizoen stroopten de mannen de mouwen omhoog. Marick Schepel, Thijs Nieborg, Jasper van der Veen, Guus Smeenge, Kevin Scholtens, Jeroen Koning en Sven en Mika Japenga moeten het gaan doen met elkaar.

Met Mark Scholten als trainer/leider betraden zij de met dauw gevulde arena van sportpark Duurshof in Valthe. Na het fluitsignaal van Henk Nieborg, begonnen ze gelijk met een aanvallend potje voetbal. Met de aanjagers Jasper en Kevin op de flanken en spits Sven, aanvallende middenvelder Marick en sluitposten Guus en Thijs lieten ze meteen zien wie de dienst vandaag ging uitmaken. Met een snelle rush van Marick, wist Sven al snel een klutsbal tegen de touwen te prikken, waarna ze dit een minuut of 4 later voor de 2e keer herhaalden. Kevin zette constant druk op de linkerflank, waardoor er mooie kansen en voorzetten werden gecreëerd. Hierdoor kwam er ruimte op het middenveld en dit wist Marick te verzilveren met een goal. Onze benjamin Mika kon na goed doordrukken van Sven zijn eerste goal in de E1 scoren, wat inmiddels een 4-0 stand op het bord zet. Onze betrouwbare doelman Jeroen, wist een aantal doelkansen van HOC te keren en dit resulteerde in een verre uittrap die Kevin verzilverde in de 5-0. Na een bakkie leut tijd voor de 2e helft. Hierin was te zien, dat het wedstrijdritme nog ontbrak. Guus en Thijs probeerden af en toe op te komen, maar HOC werd scherper en kregen wat meer bal bezit. Het spelbeeld werd rommeliger en de pap liep in de benen. Jasper wist nog een paar keer goed over de rechterkant op te komen, maar kon geen killing voorzet meer voor het doel krijgen. Er ontstonden wat misverstanden in het achterveld, maar gelukkig was Jeroen allert en hield zijn doel schoon. Weer kon hij de bal over het gehele veld krijgen, waardoor Marick hem kon oppikken en zodoende de welverdiende 6-0 kon intikken. Al met al een mooie pot voetbal, waarin een 4 jonge 1e jaars E pupillen het fantastisch gedaan hebben en samen met de 4 2e jaars jongens een mooie 2e helft van het seizoen kunnen voetballen.

 

Een voetbal mama.