VWC-E1 – DZOH E4

Vandaag hadden we een thuiswedstrijd. Alle spelers waren weer present, dus we starten met 1 wissel. Jeroen onder de latten, Guus en Thijs in de verdediging, Kevin Mika Marick Jasper op het middenveld en Sven in de spits. Na het startsignaal van onze trouwe scheidsrechter gingen we meteen aanvallend van start, maar scoren lukte in het begin nog even niet. Na een aantal kansen schoot Marick een mooie treffer langs de keeper 1-0. We bleven druk zetten met een paar mooie schoten op doel, maar of recht op de keeper of tegen de lat/paal. Na een uitbraak van Sven wist hij de 2-0 te scoren. Wat nog niet in de voetbalcarrière van Thijs is voorgekomen is nu gelukt.

Na een loeiharde trap ging de bal via de paal in het doel. Thijs scoorde 3-0. Met deze stand gingen we even wat drinken na 25 minuten te hebben gevoetbald. Na een motiverend gesprek van onze leider/trainer Mark in de kleedkamer gingen we weer verder met waar we gebleven waren en dat was scoren. Kevin kreeg de bal vanaf de verdediging via het middenveld naar links waar hij een mooi doelpunt kon maken 4-0. Toen dachten wij dit is binnen. Dat was een verkeerde instelling. Bij de boys van DZOH zat 1 (groot) meisje die er 4-1 van maakte. Dat duurde niet lang of het zelfde meisje scoorde ook 4-2. VWC was een beetje van slag en het werd zelfs 4-3. Onze leider werd een beetje boos. Dat heeft wel geholpen. Door weer goed samenspel kreeg Kevin de bal mooi aangespeeld en wist een 5de doelpunt achter de doellijn te trappen. Om het niet nog spannender te maken deed Sven nog 1 schot op het doel en scoorde de 6-3 vol via de onderkant lat. Het was wederom een spannende wedstrijd. Weer super gespeeld! Mika