Vrijdag 6 oktober wordt er bij SC Angelslo een benefietavond georganiseerd met een aantal regionale artiesten. Aanvang 19.00 uur.

Dit alles voor de familie Hollen ( nu trainer bij KSC, en oud voetballer van VV Weerdinge). Johan zijn vrouw heeft een dwarslaesie gekregen. Omdat niet alle kosten worden vergoed hebben een aantal verenigingen waar Johan actief was het initiatief genomen om voor de familie wat te gaan regelen.

Bij SC Angelslo wordt een grote feestavond gehouden, entree en een deel van de consumpties worden geschonken aan de familie. Er is ook een toernooi en nog veel meer activiteiten. Bij ons op de bar staat een bus met tekst en uitleg, voor wie een gift wil doen kan het daar in gedaan worden.

Van ons doen er een aantal oud voetballers mee in het oldstar Team.

Komt allen en steun een goed initiatief. 

Namens het bestuur alvast bedankt.