Op naar succes op allerlei gebied! Weerdinge – Het eerste elftal is goed begonnen na de winterstop. Dit doet naaste concurrent en buurvereniging EHS’85 ook waardoor het verschil van 8 punten vooralsnog zo blijft. Voorzichtig aan worden de voorbereidingen getroffen voor een eventueel kampioenschap. De verwachting is dat het in de maand april mag gebeuren voor het eerste elftal. Het tweede elftal heeft de draad ook weer opgepakt en ze hebben gewonnen maar ook een wedstrijd verloren. Het feit dat er weer gewonnen wordt versterkt het vertrouwen dat het elftal spoedig de onderste regionen zal verlaten. Het derde elftal heeft op moment van schrijven nog geen wedstrijd gespeeld. Voordeel is dat er niet verloren kan worden. Getraind wordt er wel en dat doet men met velen! De sfeer is dan ook goed te noemen.

Led verlichting De LED armaturen zijn onderweg van China naar Weerdinge. In de fabriek in Spanje zal het gemaakte lichtplan van het trainingsveld worden gebruikt om de LED lampen in te stellen. Op de 6 masten komen 8 armaturen. Verwachting is nog steeds dat de lampen in april kunnen worden gemonteerd. Er is veel belangstelling van andere verenigingen uit Noord-Nederland. Er komen diverse vragen binnen wat het voordeel in energieverbruik is en hoe de aanpak is geweest om tot de realisatie te komen. Het is erg goed voor de vereniging om met andere vereniging te discussiëren en ervaringen uit te wisselen. Andere verenigingen hebben ook initiatieven genomen welke vv Weerdinge kan gebruiken om zich te ontwikkelen. Een voorbeeld is dat door een tip van een andere vereniging er een klacht kan worden ingezonden naar de netbeheerder na het vervangen van de gasmeter afgelopen zomer het vaste recht tot 2005 kan worden teruggevorderd. Een simpele brief naar levert daardoor een leuke duit op voor de vereniging! Participatieregeling V.V. Weerdinge heeft zich bij de gemeente Emmen aangemeld voor een initiatief om kinderen uit bijstandsgezinnen een mogelijkheid te bieden om te kunnen sporten. De vereniging vind dat iedereen recht heeft op sport, ook als het financieel wat moeilijker is. Met de 'participatieregeling schoolgaande kinderen' kunnen ouders met een minimuminkomen een budget krijgen voor allerlei activiteiten voor hun schoolgaande kinderen tussen de 4 tot 18 jaar. Dit budget moet worden besteed in de webshop. In de categorie buitensport is te zien dat v.v. Weerdinge de goedkoopste aanbieder is voor de voetbalsport uit de gemeente! Misschien is het iets voor u of weet u uit uw kring kinderen uit gezinnen waar dit speelt maak het bespreekbaar en geef de tip om bij v.v. Weerdinge te kunnen spelen. Meer info is te vinden op https://participatiewebshop.emmen.nl Jeugdafdeling De voorjaarscompetitie gaat ook voor de jeugd weer van start en de jeugd is hiervoor weer volop aan het trainen. Ook zijn we verheugd met wat neiuwe F pupillen die mee gaan trainen om te kijken of ze willen voetballen. We hopen dat ze het naar hun zin hebben en utieraard is er plek voor meer jeugd. Ook zijn we alweer druk met allerlei activiteiten die in het voorjaar zullen plaatsvinden voor de jeugd. Hierover later meer. We gaan wederom voor een goed, gezellig en vooral sportief seizoen. We kunnen nog steeds leden of vrijwilligers gebruiken. Lijkt het je wat om je voor onze vereniging sportief of recreatief in te zetten meld je je dan aan in de kantine bij het barpersoneel of neem contact op met het bestuur. Met vriendelijke groet, Het bestuur van v.v. Weerdinge