Voetbalvereniging Weerdinge speelt dit weekend niet ivm Corona

Beste voetbalvrienden,

Bijzondere tijden, vragen soms om bijzondere maatregelen!

Het bestuur heeft daarom vanmiddag na een inventarisatie onder de leden van de seniorenteams en in samenspraak met de KNVB besloten om morgen alle veldvoetbal voor seniorenteams uit te stellen tot een andere datum. Door een vastgestelde Corona-besmetting en enkele spelers die in afwachting zijn van de uitslag van een Corona-test is dit besluit genomen voor het 1e, 2e en 3e elftal.

Er is met de KNVB afgesproken om aankomende week te kijken wat de ontwikkelingen zijn met de gezondheid van de leden en het bestuur zal donderdagavond besluiten of er het volgende weekend wel gespeeld kan worden.

We wensen iedereen heel veel gezondheid toe en blijf gezond!

Met sportieve groet,

Het bestuur.